Ułatwienia dostępu

Pasowanie na ucznia

W dniu dzisiejszym odbyła się bardzo ważna uroczystość  – Pasowanie na Ucznia.

Dzieci klasy pierwszej przygotowywały się do tej uroczystości od początku roku szkolnego pod okiem swojej wychowawczyni - Pani Iwony Słopień. Uczyły się dzielnie wierszy, piosenek i wytrwale ćwiczyły podczas prób. Tego dnia panowała świąteczna atmosfera. Dzieci ubrane w świąteczne stroje galowe, przepiękna dekoracja sali gimnastycznej, przygotowany sprzęt nagłaśniający – to wszystko po to, aby ślubowanie pierwszaków wypadło jak najbardziej uroczyście. 

Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny. Wzorowo zaprezentowali swoje umiejętności. Publiczność nagrodziła dzielnych pierwszaków gromkimi brawami 

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Dane kontaktowe

Strefa nauczyciela