Zakończenie roku szkolnego

Koniec lekcji, prac klasowych i domowych – rok szkolny 2021/2022 zakończony, a przed nami dwa miesiące wakacji. Uroczyste zakończenie roku szkolnego, które miało miejsce 24 czerwca 2022 r., zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Po mszy św. wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas siódmych oraz ślubowanie naszych absolwentów. Pani Dyrektor wspólnie z wychowawcami wręczyła uczniom nagrody, świadectwa i dyplomy, a rodzicom listy gratulacyjne. Pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji. Na pożegnanie ósmoklasiści wygłosili podziękowania dla Dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły. Nie zabrakło również pokazu talentów. Uczennica kl. 7 oraz uczeń kl. 8 zagrali na keyboardzie utwory „Don’t stop me now” zespołu Queen oraz „My heart will go on” Celine Dion. Wszyscy zebrani mieli również okazję obejrzeć prezentację pożegnalną dla kl. 8 autorstwa ucznia z kl. 7 i wysłuchać utworu Dawida Kwiatkowskiego. Uroczystość zakończyła się na wesoło, uczniowie klas 7 i 8 zatańczyli Belgijkę, do której przyłączyli się nauczyciele.