Ułatwienia dostępu

Świetlica

Zajęcia w świetlicy - nie ma czasu na nudę

Wiele ciekawych zajęć mamy w świetlicy, miedzy innymi bierzemy udział w konkursach, robimy domki z kart, wyklejamy, malujemy aby ozdobić salę świetlicową. Ostatnie dni obfitują w piękną pogodę więc korzystamy z okazji i spędzamy miłe chwile bawiąc się na placu zabaw.

„I Ty możesz zostać pisarzem” 📜

Uczniowie naszej świetlicy szkolnej wzięli udział w XIV Międzyszkolnym Konkursie dla wychowanków świetlic kaliskich pt. „I Ty możesz zostać pisarzem” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 9 w Kaliszu.
Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie książeczki z napisanym własnym tekstem bajki lub opowiadania oraz wykonanie ilustracji. Jury oceniało oryginalność świata przedstawionego, poprawność zapisu oraz ciekawą oprawę plastyczną pracy.
Po rozstrzygnięciu konkursu jesteśmy bardzo dumni z naszych uczennic ponieważ Natalia Paluch i Helena Łuczak otrzymały I miejsca, Milena Pawelska otrzymała III miejsce i Ada Szymczak otrzymała nagrodę za uczestnictwo.
Gratulujemy uczestniczkom konkursu i zachęcamy do brania udziału w konkursach wszystkich uczniów.

Zajęcia w świetlicy

W naszej szkolnej świetlicy uczniowie uczestniczą w różnych formach wspólnych gier i zabaw. Zarówno przed lekcjami jak i w oczekiwaniu na przyjście rodziców lub opiekunów uczniowie spędzają czas aktywnie korzystając z zajęć, gier planszowych, klocków, zabawek. Uczniowie chętnie wykonują różne prace plastyczne, które zdobią salę świetlicową.

Międzyszkolny świetlicowy konkurs plastyczny - Wiosenne Kwiaty

W naszej szkole został rozstrzygnięty międzyszkolny świetlicowy konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III o tematyce ,,Wiosenne Kwiaty”. Uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie, bardzo kreatywnie podeszły do realizacji tego zadania plastycznego. Wspaniale wyraziły środkami plastycznymi piękno wiosennych kwiatów.

Pomoc dla Ukrainy

Rolą nauczycieli, pedagogów i opiekunów dzieci jest tłumaczenie im tego co dzieje się wokół nich. Niestety musimy się zmierzyć z trudną rzeczywistością jaką jest wojna u naszych sąsiadów w Ukrainie.
 

Walentynki w Świetlicy Szkolnej

Jak wszystkim dobrze wiadomo 14 lutego obchodzone są Walentynki. Z tej okazji w naszej świetlicy zorganizowane były zabawy integracyjne przy muzyce tanecznej.

Zostały także przygotowane serca wykonane z klocków LEGO.

Kolorem przewodnim ubrań uczniów w tym dniu było kolor czerwony.

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Dane kontaktowe

Strefa nauczyciela