Dzień Edukacji Narodowej 2023

W naszej szkole szczególny dziś był dzień – podwójna uroczystość

Po pierwsze - uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej - święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi, święto tych co szkoły prowadzą i nadzorują. W ciągu roku szkolnego nie zawsze potrafimy zauważyć i docenić wysiłek, poświecenie i empatię którą jesteśmy obdarzani. W tym dniu mieliśmy, więc okazję złożyć podziękowania.
Po drugie
Dzisiaj wydarzyło coś niezwykłego. Przyjęliśmy do społeczności szkolnej dwadzieścioro sześcioro nowych uczniów - naszych kochanych pierwszoklasistów. To było Ich święto – to Ich wielki dzień.
Drodzy rodzice, bądźcie dumni ze swoich dzieci, bo w dniu dzisiejszym przekroczyły kolejny próg w swoim życiu, zaczynając być uczniami naszej szkoły.
Wszystkim zebranym dziękujemy za udział w uroczystościach i życzymy, żeby ten dzień na długo zapadł w pamięci.