Ułatwienia dostępu

Klasy 4-8

Lekcja fizyki w klasie 7

Lekcje fizyki też mogą być kolorowe  
Badanie  gęstości różnych cieczy . 

Wycieczka do Torunia

24 listopada uczniowie klasy 6 odwiedzili miasto piernika i Kopernika – Toruń.

Tuliszków - kraina ksiązki

17 listopada uczniowie klas 4 i 6 wybrali się do Tuliszkowa - krainy ksiązki, gdzie odwiedzili wydawnictwo, drukarnię  i hurtownię książek.

Centrum Rysunku i Grafiki im. Tadeusza Kulisiewicza w Kaliszu. 

15 listopada uczniowie klas 6 i 7 odwiedzili Centrum Rysunku i Grafiki im. Tadeusza Kulisiewicza w Kaliszu. 
Spotkanie rozpoczęło zapoznanie uczniów z sylwetką i odwzorowaną pracownią T. Kulisiewicza.  Następnie uczniowie obejrzeli wystawę prac pt. "Na kulisowym Szembarku", na którą składają się szkice i rysunki powstałe w ulubionej górskiej wsi artysty. 

"Z kijkami po zdrowie"

26 października uczniowie klas VI i VII wzięli udział w spacerze „Z kijkami po zdrowie” w ramach IX edycji Tygodnia Zdrowia z „Trójką” – wydarzenia organizowanego przez SP nr 3 pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza. Podczas spaceru uczniowie wykonali ok. 15 198 kroków i przemierzyli dystans 10 km. 
Celem akcji było wzmocnienie ogólnej sprawności fizycznej, doskonalenie koordynacji ruchowej i współdziałania w grupie oraz propagowanie aktywnych form spędzania czasu.
Podczas spotkania w Parku Miejskim reprezentanci szkoły wzięli udział w konkursie, w którym m.in. mieli okazję zaprezentować okrzyk powitalny promujący zdrowy tryb życia:

Spektakl profilaktyczny - "Rozerwane dusze"

24 października 2022 roku w auli Akademii Kaliskiej aktorzy Teatru In-Art z Wrocławia wystawili spektakl profilaktyczny pt. „Rozerwane dusze”.   Przedstawienie w reżyserii Agaty Skowrońskiej według scenariusza Błażeja Michalskiego obejrzeli uczniowie klasy: VII, VIII a oraz VIII b.

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Dane kontaktowe

Strefa nauczyciela