Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Długo wyczekiwane wakacje minęły, ale pozwoliły zgromadzić nowe pokłady energii i zostawiły piękne wspomnienia. Inaugurację roku szkolnego 2022/2023 w naszej szkole poprzedziła msza święta, po której uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej. Tam, po krótkiej części artystycznej, głos zabrała pani dyrektor Beata Frontczak- Skrzypińska, która złożyła uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły życzenia na kolejny rok nauki oraz serdecznie przywitała nowych podopiecznych placówki. Minutą ciszy uczczono rocznicę wybuchu II wojny światowej. Apel zakończył występ szkolnego zespołu tanecznego – Dobrzanek. Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami. Wszystkim uczniom, a szczególnie tym którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką w naszej szkole, życzymy powodzenia, sukcesów oraz wiele pozytywnej energii. Niech ten rok szkolny będzie dla Was źródłem nie tylko wiedzy, ale także wielu pięknych wspomnień, cudownych chwil i niezwykłych przyjaźni.