Zaproszenie

Dyrekcja, Nauczyciele, uczniowie serdecznie zapraszają na przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia, które odbędzie się 17 grudnia 2023 r. o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Kaliszu.

Tego dnia będzie można podziwiać Szopki Bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów w ramach Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA” dla Szkół Podstawowych organizowanego pod honorowym patronatem J.E. Ks. Biskupa Damiana Bryla, Biskupa Kaliskiego. W tym roku organizatorzy postanowili przekazać prace konkursowe jako darowiznę na cele charytatywne Fundacji "Mocni Miłością”, której przedstawiciele tego samego dnia będą zachęcali do wsparcia Ich projektów. Każdy może być darczyńcą nabywając jedną z Szopek Bożonarodzeniowych.